Preklady a tlmočenie

Veronika Majerová – VM Translation

Kto som?

Veronika Majerová, profesionálna prekladateľka a tlmočníčka s bohatou praxou. V oblasti prekladu a tlmočenia pôsobím od roku 2014 a za ten čas som preložila tisícky normostrán textov a pretlmočila stovky hodín. Sústreďujem sa najmä na texty z oblasti medicíny, medicínskej techniky a farmácie a na marketingové texty (webové stránky, reklamné materiály). Okrem odborného prekladu sa venujem aj prekladu beletrie pod rodným menom Veronika Maťúšová. Priebežne aktualizovaný zoznam mojich prekladov nájdete na stránke o.z. DoSlov.

V roku 2023 som získala tlmočnícku akreditáciu pre európske inštitúcie.

Absolvovala som Filozofickú fakultu Univerzity Mateja Bela v odbore Prekladateľstvo a tlmočníctvo anglického a francúzskeho jazyka. Od roku 2016 som členkou Slovenskej asociácie prekladateľov a tlmočníkov (SAPT) a Mensy Slovensko. Pomáhala som pri založení o.z. DoSlov, združenia literárnych prekladateľov, kde spolu s kolegami a kolegyňami pracujeme na zlepšení pracovných podmienok v tejto oblasti.

S čím vám môžem pomôcť?

Ak hľadáte hladko plynúci ústny či písomný preklad z/do anglického a francúzskeho jazyka s presnou terminológiou, ktorý neruší vašich klientov, spolu s profesionálnym prístupom, ste na správnom mieste. Vďaka môjmu špecializovanému prekladateľskému vzdelaniu sa nemusíte obávať ani o praktickú stránku prekladu alebo tlmočenia.

Korektúry

Korektúry prekladov a pôvodných textov v slovenčine, angličtine a francúzštine.

Referencie

© 2017 VM Translation | Všeobecné obchodné podmienky | Vytvorila: Zuzana Majláthová